Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pomaly, ale isto sa blížime k záveru sezóny. No aj napriek tomu sa uplynulý víkend bolo naozaj na čo pozerať. V súťažných stretnutiach sa nám predstavili viaceré naše žlto-čierne družstvá. To, ako sa im darilo si zrekapitulujeme v našom pravidelnom víkendovom review. Poďme na to.

Začíname našim áčkom. Zverenci trénera Ladislava Hudeca sa predstavili v sobotu 4. júna v rámci 28. kola III. Ligy Bratislava na domácom ihrisku v Stupave proti celku Lokomotíva Devínska Nová Ves. Naši chlapci potvrdili aktuálnu skvelú formu a svojho súpera zdolali jednoznačne 4:0. O presné zásahy sa postarali Lukáš Čemba, Dávid Hedera a dva góly strelil Andrej Labuda. Pre naše áčko to bola 19. výhra v sezóne. Aktuálne sa naši chlapci nachádzajú v ligovej tabuľke na 3. mieste s trojbodovou stratou na druhý celok priebežného poradia. Chlapci super!

V sobotu sa pustili do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavili na pôde PFK Piešťany. Išlo o stretnutia 29. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku remizovalo po 9-krát v sezóne. Tentoraz výsledkom 1:1. Jediný gól v našich farbách vsietil Adam Chrupka.

Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom pre zmenu zvíťazila a to presvedčivo 5:0. Góly si postupne pripísali Tomáš Petrovaj, Michal Bazelides, Martin Mikita, Martin Richtárik a Lukáš Ondruš. Stále platí, že naša U17 je lídrom tabuľky. Klobúk dole chlapci.

O deň neskôr, čiže 5. júna sme si pre zmenu mohli vychutnať zápas 25. kola V. ligy Seniori S5A. Naše béčko si to podobne ako áčko rozdalo v ligovom zápase proti celku Lokomotíva Devínska Nová Ves, ale v tomto prípade to bolo celkom pochopiteľne proti „rezerve“ spomínaného klubu. Rovnako, ako mužstvo trénera Hudeca, tak aj naše béčko zdolalo Devínsku Novú Ves. Pri víťazstve 2:0 sa z presných zásahov radovali Christian Leonardo Silva a Robert Trnka.

Poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota odohrala svoj súťažný zápas v nedeľu 5. júna, kedy si to rozdala s tímom FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Rozoberaná kategória potvrdila úlohu favorita a zvíťazila 5:1. Na streleckú listinu sa zapísali Peter Filkor, Martin Jakubík, dva góly strelil Mário Gbelský a jeden gól si súper strelil sám. U16 zostáva aj po tomto zápase na prvom mieste v tabuľke III. liga MD U17. Paráda.

Na záver sa pozrieme aj na výsledky našich žiackych kategórií. Kategórie U15 a U14 naskočili do súťažných zápasov už v piatok 3. júna. Obe družstvá privítali na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 9. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera FK Dubnica nad Váhom. Staršia kategória U15 zvíťazila 3:0. Mladšia kategória U14 zvíťazila rovnakým výsledkom.

Žlto-čierna armáda ĎAKUJEME!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *