Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Víkend je za nami a čo iné nám zostáva, ako si ho zrekapitulovať v našom pravidelnom víkendovom REVIEW. Poďme na to.

Naše áčko sa pod vedením trénera Ladislava Hudeca predstavilo v nedeľu 29. mája v rámci 27. kola III. Ligy Bratislava na pôde tímu SFC Kalinkovo. Naši chlapci si po skvelom výkone pripísali na konto tri body po výsledku 5:0. Na streleckú listinu sa zapísali Vojtech Tóth, Lukáš Čemba a tri presné zásahy zaznamenal Andrej Labuda. Pre naše áčko, ktoré je na priebežnom 3. mieste v ligovej tabuľke to bola 18. výhra v sezóne.

O deň skôr, čiže v sobotu 28. mája sa pustili do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavili na domácej pôde v Stupave proti tímu FK Tempo Partizánske. Išlo o stretnutia 28. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku zvíťazilo 2:0. Góly zaznamenali Samuel Popelák a Matthew Godfred Aidi. Naša U19 je podobne ako áčko na 3. mieste v tabuľke.

Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom môže byť v rekapitulácii uplynulého víkendu rovnako porovnávaná s našim áčkom. Keďže U17 zdolala svojho súpera rovnako s jednoznačným výsledkom 5:0. Do čierneho postupne trafili Tomáš Pápay, Matej Vysocký, Martin Mikita, Matej Blahušiak a Lukáš Ondruš. Rozoberaná kategória je stále na vedúcej pozícii v tabuľke. Chlapci super.

V rovnaký deň sme si zase mohli vychutnať zápas 24. kola V. ligy Seniori S5A, kde naše béčko čakal domáci duel na Drieňovej proti MŠK Iskra Petržalka. Stretnutie proti jedenástemu tímu poradia dopadlo možno aj nad očakávania, keďže naše béčko zvíťazilo vysoko 7:0. Góly nastrieľali Adrián Pančík, Shakhzod Pirmatov, Roman Kliman a dva zásahy zaznamenali Robert Trnka s Viliamom Duffekom.

Poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota odohrala vo štvrtok 26. mája zápas 7. kola skupiny o víťaza III. ligy MD U17 proti družstvu FC Slovan Modra. Naši chlapci dokázali zvíťaziť 1:0. O jediný presný zásah duelu sa postaral v 34´ Samuel Bodics. V ďalšom súťažnom stretnutí sa predstavilo mužstvo spomínaného trénera v nedeľu na ihrisku na Drieňovej, kedy si to v zápase 8. kola rozdalo s tretím celkom poradia a to s FK Rača Bratislava. Naši chlapci síce bojovali zo všetkých síl, ale napokon podľahli svojmu súperovi 1:2. Jediný gól v žlto-čiernom drese strelil v 50´ Mário Gbelský.

Na záver sa pozrieme aj na výsledky našich žiackych kategórií. V sobotu 28. mája sa v zápasoch 7. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavili proti MFK Skalica kategórie U13 a U12. Prvá staršia kategória zvíťazila 9:0 a druhá, mladšia zase 16:2.

Žiacke kategórie U15 a U14 naskočili do súťažných zápasov rovnako v sobotu 28. mája. Obe družstvá si to rozdali na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 8. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) so súperom FK Slovan Levice. Zápas U15 skončil víťazstvom našich chlapcov 3:0. U14 pre zmenu triumfovala jednoznačne 8:0.

Žlto-čierna armáda ĎAKUJEME za skvelý víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *