Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je za nami a my si ho zrekapitulujeme v našom tradičnom víkendovom review. Tak teda poďme na to.

Naše áčko vedené trénerom Ladislavom Hudecom sa predstavilo v nedeľu 22. mája v rámci 26. kola III. Ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave proti celku FK Rača Bratislava. V šlágri spomínaného kola videli diváci viac ako zaujímavý zápas. Nanešťastie pre našich chlapcov sa duel skončil remízou 2:2. V žlto-čiernom drese sa dvakrát presadil z pokutového kopu v 14´ a 44´ Andrej Labuda. V 35´ nepremenil pokutový kop Patrik Špak. Pre naše áčko to bola 6. remíza v aktuálnej sezóne, po ktorej zostáva na 3. mieste v tabuľke.

O deň skôr, čiže v sobotu 21. mája sa pustili do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavili na pôde celku FC ŠTK Šamorín. Išlo o stretnutia 27. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku si napokon pripísalo 14 víťazstvo v sezóne a to po výsledku 3:0. Strelecky sa presadili Šimon Rexa a dva góly zaznamenal Matthew Godfred Aidi.

Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom pre zmenu remizovala so svojím súperom a to 1:1. Za našu U17 sa gólovo presadil v 10´ Karol Kovár. Mužstvo spomínaného trénera aj naďalej zostáva na vedúcej pozícii v tabuľke.

V rovnaký deň, čiže v sobotu sme si zase mohli vychutnať zápas 23. kola V. ligy Seniori S5A, v ktorom naše béčko vycestovalo na ihrisko TJ Malinovo. Stretnutie proti siedmemu tímu poradia skončilo pre našich chlapcov podľa očakávania, keďže zvíťazili 6:1. Na streleckú listinu sa zapísali Robert Trnka, Jakub Kolník a po dva góly pridali Shakhzod Pirmatov a Christian Leonadro Silva.

Poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota sa v súťažnom stretnutí predstavila rovnako ako naše áčko v nedeľu 22. mája. Na domácej pôde na Drieňovej čakalo túto kategóriu stretnutie 6. kola skupiny o víťaza III. Ligy MD U17 proti OFK Dunajská Lužná. No a napokon z toho bolo presvedčivé víťazstvo 3:0. Dva góly strelil Mário Gbelský a jeden zásah pridal Nolan Willems. U16 je tak po 14. výhre na prvom mieste v tabuľke už s trojbodovým náskokom pred druhým celkom poradia.

Na záver sa pozrieme aj na výsledky našich žiackych kategórií. V sobotu 21. mája sa v zápasoch 6. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavili kategórie U13 a U12. Tie čakali domáce zápasy na ihrisku na Drieňovej proti celku MŠK Púchov. Prvá a teda staršia kategória remizovala 1:1, mladšia pre zmenu vyhrala 24:0.

Žiacke kategórie U15 a U14 naskočili do súťažných zápasov v sobotu 21. mája. Obe družstvá privítali na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 7. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera zo Záhoria a to tím FK Senica. Zápas U15 skončil najtesnejšou prehrou pre našich chlapcov a to 0:1. Našej U14 sa zase podarilo získať cenný bodík po remíze 2:2.

Naše pravidelné víkendové REVIEW sa končí, celej žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *