Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Futbalom nabitý víkend je za nami a my si ho zrekapitulujeme v našom tradičnom víkendovom REVIEW. Tak teda poďme na to.

Naše áčko pod vedením trénera Ladislava Hudeca sa predstavilo v sobotu 14. mája v rámci 25. kola III. Ligy Bratislava na ihrisku ŠK Vrakuňa Bratislava. Naši chlapci si pripísali po skvelom výkone 17. víťazstvo v sezóne a to po výsledku 3:1. To znamená, že tomuto súperovi odplatili prehru z prvého vzájomného zápasu v sezóne, ktorý sa skončil rovnakým skóre. Na streleckú listinu sa zapísali Andrej Labuda, Vojtech TóthPavol Bellás. Chlapci GRATULUJEME.

V rovnaký deň, čiže v sobotu sa pustili do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavili na domácej pôde v Stupave, kde vyzvali celok FK ViOn Zlaté Moravce – Vráble. Treba pripomenúť, že v stretnutiach 26. kola II.LSD resp. II.LMD čakali naše dorasty zápasy proti vedúcim celkom spomínaných súťaží.

Mužstvo trénera Lukáša Strelku napokon remizovalo 2:2 a 8mi krát remizovalo v aktuálnej sezóne. Do čierneho trafili Andrej ČumakovSamuel Popelák. Naša U19 sa nachádza na priebežnom 4. mieste a stráca na svojho už vyššie spomínaného súpera 9 bodov.

Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom predviedla fantastický výkon a dokázala zvíťaziť suverénne 4:0! Aj vďaka tomuto víťazstvu sa naša U17 prepracovala na vedúcu priečku v tabuľke a preskočila tak svojho súpera, proti ktorému sa strelecky a teda gólovo presadili Jakub Strapek, Martin Mikita, Karol Kovár a Matej Blahušiak. Chlapci jednoducho PARÁDA.

V nedeľu 15. mája sme si pre zmenu mohli vychutnať zápas 22. kola V. ligy Seniori S5A, v ktorom naše béčko vycestovalo na ihrisko NŠK 1922 Bratislava. Naši chlapci dokázali zdolať béčko spomínaného klubu výsledkom 4:1. Góly nastrieľali Christian Leonardo Silva, Shakhzod Pirmatov a dva zásahy pridal Jose Antonio Tovar. Naša „rezerva“ je momentálne na druhom mieste ligového pelotónu so stratou dvoch bodov na vedúci tím.

Ideme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota sa predstavila tak isto ako naše béčko v nedeľu 15. mája ale už na pôde PŠC Pezinok. V súboji 5. kola skupiny o víťaza III. Ligy MD U17 remizovali chlapci menovaného trénera 1:1. Na streleckú listinu sa v našich farbách zapísal v 12´ Mário Gbelský. Pre U16 to bola 5. remíza v sezóne. Aj napriek tomu je táto kategória na prvom mieste v tabuľke. Chlapci SUPER.

Na záver sa pozrieme aj na výsledky našich žiackych kategórií. V sobotu 14. mája sa v zápasoch 5. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavili kategórie U13 a U12. Tie čakali domáce zápasy na ihrisku na Drieňovej proti celku SDM Domino. Prvá a teda staršia kategória zvíťazila 2:1. Druhá, mladšia zase vysoko 16:2.

Žiacke kategórie U15 a U14 si uplynulý víkend oddýchli. Najbližšie naskočia do súťažných zápasov v sobotu 21. mája. Obe družstvá privítajú na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 7. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera zo Záhoria a to tím FK Senica. Zápas U15 začne o 10:00. Súboj našej U14 tradične o čosi neskôr a to o 12:00.

Na záver chceme poďakovať celej žlto-čiernej rodine za ďalší skvelý víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *