Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Futbalom nabitý víkend je za nami a pred nami tradičný sumár víkendové REVIEW. Poďme sa pozrieť na to ako sa darilo našim družstvám.

V sobotu 7. mája v zápase 24. kola III. ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave nastúpili hráči nášho áčka proti tímu FK Slovan Most pri Bratislave. Po dominantnom výkone si zverenci trénera Ladislava Hudeca pripísali na konto už 16. víťazstvo po výsledku 4:0. „Hattrick“ zaznamenal Andrej Labuda a na streleckú listinu sa zapísal aj Patrik Špak. Naši chlapci zostávajú v ligovej tabuľke na 3. mieste.

V rovnaký deň, čiže v sobotu sa pustili do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavili na futbalovom ihrisku v Trebaticiach, kde ich vyzval domáci celok FK Krakovany. Išlo o stretnutia 25. kola II.LSD resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku remizovalo 0:0 a zaznamenalo tak 7 remízu v sezóne. Podobne ako áčko aj U19 je aktuálne na 3. mieste v tabuľke.

A ako sa darilo mladším dorastencom? Družina trénera Daniela Bachledu si dokázala poľahky poradiť so svojím súperom, ktorému nastrieľala 5 gólov. O presné zásahy sa postarali Tomáš Petrovaj, Samuel Tondra, Branislav Kusyn, Martin Mikita a Karol Kovár. Po 19tej výhre v ročníku je U17 na druhom mieste iba bod za vedúcim celkom.

V nedeľu 8. mája si v zápase 21. kola V. ligy Seniori S5A na domácej pôde zmeralo sily naše béčko s mužstvom ŠK Kaplna. Verte či nie, naši chlapci zvíťazili 17:0. Jeden gól strelil Villiam Duffek, dva góly zaznamenali Patrik Fedor, Lukáš Čemba, Robert Trnka, „hattrick“ si pripísali Christian Leonardo Silva a Shakhzod Pirmatov, no a štyri pre zmenu Andrej Labuda. Čo viac k tomu dodať. Chlapci klobúk dole!

Poďme teraz v krátkosti aj na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota si uplynulý víkend dopriala zaslúžené voľno. Keďže v utorok 3. mája si dokázala poradiť výsledkom 5:0 v zápase 3. kola s celkom FK Rača Bratislava. Gólovo sa presadili Mário Gbelský, Martin Jakubík, Dávid Horváth a dva góly strelil Peter Pavuk. Najbližšie sa mužstvo spomínaného trénera predstaví v súťažnom stretnutí vo štvrtok 12. mája v rámci 4. kola skupiny o víťaza III. ligy MD U17 na pôde FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Výkop zápasu je naplánovaný na 18:00.

Tak a na záver sa pozrieme aj na výsledky našich žiackych kategórií. V sobotu 7. mája sa v zápasoch 6. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavili naše družstvá U15 a U14, ktoré vycestovali na ihrisko FC ViOn Zlaté Moravce. U15 remizovala 2:2 a U14 zvíťazili 5:1.

V rovnaký deň, ale už na pôde FKM Karlova Ves Bratislava sa pustili do svojich súťažných zápasov 4. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) kategórie U13 a U12. Prvá a teda staršia kategória prehrala pomerom 1:3 a mladšia kategória naopak zvíťazila vysoko 19:4.

Žlto-čierna rodina ĎAKUJEME za krásny víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *