Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší súťažný víkend je za nami a v našom pravidelnom víkendovom REVIEW sa pozrieme na to, ako sa darilo žlto-čiernej armáde. Tradične začíname družinou trénera Ladislava Hudeca. Naše áčko sa v stretnutí 19. kola III. ligy Bratislava predstavilo na ihrisku ŠK Bernolákovo. Po nervydrásajúcom priebehu zápasu si naši chlapci vybojovali 12te víťazstvo v aktuálnej sezóne. O všetkom rozhodol gól z 90´ kedy sa presadil Andrej Labuda.

Ladislav Hudec, tréner áčka:

Bolo to vydreté víťazstvo. Zápas bol pod našou kontrolou, ale ťažko sme sa presadzovali v koncovke. Súper bol nepríjemný a všetkými zbraňami bojoval o dobrý výsledok. Paradoxne aj napriek našej kontrole hry nás v prvom dejstve podržal brankár Martin Danihel, ktorý vyrazil prudké zakončenie domáceho hráča. Priebeh druhého polčasu bol rovnaký ako v prvom dejstve. Nedarilo sa nám v zakončení a celkovo sa nám nedarí strieľať góly na súperových ihriskách.  V každom prípade nás aj v druhom dejstve podržal ďalším skvelým zákrokom už spomínaný brankár Danihel. Vrcholom trápenia sa v zakončení bol nepremenený pokutový kop Bellása. Tak či onak, dreli sme až do záverečného hvizdu a odmenou nám bol víťazný gól Labudu v nadstavenom čase.

Víťazstvo si podobne ako hráči áčka pripísali aj hráči nášho béčka. V zápase 17. kola V. ligy Seniori S5A zdolali hokejovým výsledkom 12:0 FK MARIATHAL Bratislava. Na streleckú listinu sa zapísali Lukáš Pollák, Dávid Hedera, Jakub Kolník, dva góly zaznamenali David Duduc s Kristiánom Černákom, a štyri krát prekonal súperovho brankára Shakhzod Pirmatov. Iba pre doplnenie, jeden gól si súper strelil sám. Stále platí, že naše béčko je v ligovej tabuľke na 1. mieste bez jednej jedinej prehry v sezóne.

Poďme aj na dorastenecké kategórie. Mužstvo trénera Lukáša Strelku sa predstavilo na ihrisku SDM Domino. V zápase 21. kola II.LSD si chlapci z kategórie U19 podelili body so súperom po remíze 0:0. Celkovo to bola 5. remíza v tejto sezóne.

Na druhej strane naša U17 vedená trénerom Danielom Bachledom si v zápase 21. kola II.LMD proti rovnakému súperovi ukoristila víťazstvo 1:0. Jediným strelcom v zápase na ihrisku Domina bol v 28´ Karol Kovár. Pre chlapcov spomínaného trénera to bolo 15te víťazstvo v ročníku.

V ďalšom súťažnom dueli sa cez víkend predstavilo aj mužstvo trénera Rudolfa Sekota. V zápase 18. kola III. ligy MD skupiny „B“ si to naši chlapci rozdali na domácom ihrisku na Drieňovej s tímom FC IMAS. Po skvelom výkone sa mohli radovať z víťazstva 2:0. O presné zásahy sa postarali Samuel Bodics v 25´ a Peter Filkor v 66´. Jedným dychom treba dodať, že v tomto súboji na seba narazili dva najlepšie celky súťaže a vďaka 14tej výhre v sezóne sa zverenci trénera Sekota dostali na čelo ligového pelotónu o tri body pred celok FC IMAS.

No a na záver si v krátkosti pripomenieme ako sa darilo žiackym tímom U13, resp. U12.

I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava 2:1 FC Baník Prievidza

I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava 19:2 FC Baník Prievidza

Žlto-čiernej armáde na čele s fanúšikmi ĎAKUJEME za ďalší futbalom nabitý víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *