Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ,

Za nami je ďalší futbalom nabitý víkend čo znamená, že si v našom víkendovom REVIEW zrekapitulujeme ako sa darilo žlto-čiernym mužstvám. Začneme družinou trénera Hudeca, ktorá si v prvom jarnom domácom zápase poľahky poradila v súboji 18. kola III. liga Bratislava s tímom Športový klub Nová Dedinka vysoko 7:0.

V sobotu 2. apríla na ihrisku v Stupave si chlapci nášho áčka v rámci 18. kola III. ligy Bratislava pripísali na svoje konto prvé jarné víťazstvo. Jedným dychom treba dodať, že po dominantnom výkone svojmu súperovi nedali šancu. Na streleckú listinu sa zapísali Martin Branický, Patrik Špak, Pavol Bellás, Andrej Labuda, Lukáš Pollák a dva góly zaznamenal Patrik Lörincz. Spokojný nielen s konečným výsledkom, ale samozrejme aj s výkonom bol po zápase tréner Ladislav Hudec.

Po dvoch remízach nebola iná možnosť ako zvíťaziť. Nastúpili sme koncentrovane a od začiatku duelu sme nedali súperovi šancu. Zaznamenali sme pekné góly a počas zápasu dostali šancu aj hráči, ktorí doteraz hrali menej. Vieme, aká je situácia v tabuľke a to znamená, že sa zodpovedne pripravujeme už na ďalší zápas v Bernolákove.

V nedeľu 3. apríla napodobnili áčko aj hráči nášho béčka. Tí si v zápase 16. kola V. liga seniori S5A mohli vychutnať po skvelom výkone víťazstvo 6:1 nad tímom ŠKO Miloslavov. Góly strelili Jakub Kolník, Christian Leonardo Silva, Shakhzod Pirmatov, Juraj Hric a dvakrát prekonal súperovho brankára Roman Kilman.

Víťazstvo si uplynulý víkend pripísali aj zverenci trénera Lukáša Strelku. Chlapci z U19 si dokázali vybojovať cenné tri body na domácej pôde. V stretnutí 20. kola II. LSD zdolali celok Spartak Myjava 2:0. Góly zaznamenali Andrej Čumakov a Andrej Nemec.

Aby toho nebolo málo tak výhru pomerom 6:1 si na svoje konto po skvelom výkone vybojovali aj hráči kategórie U17. Mužstvo Daniela Bachledu dominovalo vo všetkých smeroch. O presné zásahy v dueli 20. kola II. LMD sa postarali Jakub Strapek, René Feder, Matúš Ratica, Martin Bažík a dvakrát sa presadil Karol Kovár.

No a cez víkend, konkrétne 3. apríla v nedeľu nechýbali ani zápasy našich žiackych kategórií U15 a U14. Tu sú konečné výsledky.

I.LSŽ – U15 – SDM Domino 3:2 FK Inter Bratislava

I.LSŽ – U14 – SDM Domino 1:3 FK Inter Bratislava

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME za skvelý víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *