Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Za nami je ďalší žlto-čierny víkend čo znamená, že si v našom tradičnom víkendovom review zrekapitulujeme ako sa darilo našim družstvám. Treba ale jedným dychom dodať, že uplynulým víkendom sme uzavreli jesennú časť, ku ktorej sa ešte vrátime v najbližších dňoch. Teraz už ale nasleduje sľúbená rekapitulácia uplynulých troch dní. Tak teda poďme na to.

Naše áčko čakal už v piatok 12. novembra duel 15. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na ihrisku MŠK Senec. Zverenci trénera Michala Pančíka vo svojom poslednom vystúpení v jesennej časti hladko porazili svojho súpera a to výsledkom 4:0. Na streleckú listinu sa zapísali Patrik Lörincz, Richard Hrebačka a dvakrát napol sieť za súperovým brankárom Lukáš Čemba.

Suma sumárum po 15. kole majú naši chlapci na konte 32 bodov, vďaka ktorým prezimujú na 4. priečke. Okrem iného si teda pripísali na svoje konto 3 prehry, 2 nerozhodné výsledky a celkovo až 10-krát zvíťazili. Chlapci ĎAKUJEME za bojovnosť a snahu v prvej polovici sezóny.

Poďme ďalej. V nedeľu sa v zápase 12. kola III. Ligy MD predstavilo na ihrisku FC Ružinov Bratislava mužstvo trénera Rudolfa Sekota. Toto stretnutie rozhodol jediným a teda víťazným žlto-čiernym gólom v 29´ Samuel Bodics. Chlapci gratulujeme.

No a cez víkend nechýbali ani zápasy našich žiackych kategórií. Tie sa predstavili v sobotu 13. novembra v stretnutiach proti FC Nitra. Tu sú konečné výsledky.

Sobota – I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava 0:9 FC Nitra

Sobota – I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava 2:2 FC Nitra

Sobota – I.LMŽ – U13 – FC Nitra  4:0 FK Inter Bratislava

Sobota – I.LMŽ – U12 – FC Nitra  9:9 FK Inter Bratislava

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME za celú jesennú časť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *