Víkendové „REVIEW“

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Za nami je ďalší žlto-čierny víkend čo znamená, že na rade je ďalšia časť pravidelného víkendového sumáru pod názvom Víkendové REVIEW. Ešte predtým ako sa pustíme do rekapitulácie Vám prezradíme, že tento víkend bol viac ako úspešný. Prečo? To sa dozviete na konci …

Naše áčko čakal v sobotu 6. novembra duel 14. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave, kde zverenci trénera Michala Pančíka privítali ŠK Tomášov. Po nervy drásajúcom priebehu sa napokon z víťazstva 2:1 radovali naši chlapci. Na streleckú listinu sa zapísali v 15´ Lukáš Čemba a v 83´ Dávid Hedera. Naše áčko si tak pripísalo na svoje konto už 9. výhru v aktuálnej sezóne. GRATULUJEME.

O deň skôr, čiže v nedeľu 7. novembra nastúpili hráči nášho béčka na súboj 13. kola V. Liga Seniori S5A na ihrisku OŠK Chorvátsky Grob. So svojím súperom sa nemaznali a zdolali ho bez problémov 4:0. Presné zásahy zaznamenali Robert Trnka, Peter Udvorka a dvakrát skóroval dnes už spomínaný Dávid Hedera.

Cez víkend, konkrétne v sobotu sa nám predstavili aj dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré zabojovali o cenné body v dueloch 15. kola II.LSD resp. II.LMD na pôde MŠK Senec. Mužstvo kormidelníka Lukáša Strelku zvíťazilo najtesnejším rozdielom a to 1:0. O všetkom rozhodol presný zásah z 51´, kedy sa gólovo presadil Matthew Godfred Aidi. U19 si tak pripísala 3. víťazstvo v rade.

Z výhry sa tešili aj zverenci trénera Daniela Bachledu. Tí v stretnutí bohatom na góly zvíťazili 3:2. V žlto-čiernych farbách skórovali Tomáš Petrovaj a dvakrát sa presadil Karol Kovár. Naša U17 je opäť na čele ligového pelotónu vďaka lepšiemu skóre pred druhými Zlatými Moravcami. No jedným dychom treba dodať, že naši chlapci majú na svojom konte o jeden odohraný zápas menej.

Rovnako v sobotu ale na domácom ihrisku na Drieňovej sa nám predstavil tím trénera Rudolfa Sekota. V zápase 12. kola III. Ligy MD zdolal NŠK 1922 Bratislava 4:0. Góly zaznamenali Dominik-Peter Stratov, Samuel Bodics, Erik Harach a David Jenčo.

No a cez víkend nechýbali ani zápasy našich žiackych kategórií. Tie sa predstavili 6. novembra v stretnutiach proti Skalici.

Sobota – I.LSŽ – U15 – MFK Skalica 1:2 FK Inter Bratislava

Sobota – I.LSŽ – U14 – MFK Skalica 1:2 FK Inter Bratislava

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava 8:0 MFK Skalica

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava 16:6 MFK Skalica

Ako sme už naznačili na začiatku nášho “review”, uplynulý víkend bol viac ako úspešný. Lepšie povedané bol 100% ! Pretože každé jedno žlto-čierne družstvo dokázalo zvíťaziť. Hovorí sa, že futbal sa najmä v mládežníckych resp. v žiackych kategóriách nehrá na výsledok, ale povedzme si to na rovinu… vždy sa dobre pozerá na to, keď sa našim chlapcom či už starším, alebo mladším darí podľa predstáv.

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME za nezabudnuteľný víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *