Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší žlto-čierny víkend je za nami a to znamená, že nastal čas, aby sme sa pozreli ako sa darilo našim družstvám. Tak teda poďme na to…

Naše áčko vycestovalo v nedeľu 31. októbra na duel 13. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na ihrisko tímu FC Lokomotíva Devínska Nová Ves. Zverenci trénera Michala Pančíka po nervydrásajúcom priebehu stretnutia napokon zvíťazili najtesnejším rozdielom. O osude duelu rozhodol gólom v 82´  v športovom areáli Devínska Nová Ves, Lukáš Pollák. Naši chlapci si tak pripísali po ôsmykrát v aktuálnej sezóne plný bodový zápis. GRATULUJEME.

Rovnakého súpera, len o deň skôr, čiže v sobotu 30. októbra a v rámci 12. kola V. Liga Seniori S5A privítali hráči nášho béčka. Na domácej pôde na Drieňovej sa so svojím súperom nemaznali a zdolali ho 6:0. Na streleckú listinu sa zapísali Roman Kliman, Adrián Pančík, Jakub Kliment, David Duduc a dvakrát sa presadil Robert Trnka. Aj chlapcom nášho béčka gratulujeme.

Cez víkend si oddýchli naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré odohrali svoje súťažné zápasy 14. kola II.LSD resp. II.LMD na domácej pôde v Stupave proti PFK Piešťany vo štvrtok 28. októbra.

Zverenci trénera Lukáša Strelku zdolali súpera vysokým rozdielom a to 5:0. Presné zásahy zaznamenali Marco Daniel, Andrej Čumakov a hetrikom sa blysol Adam Chrupka.

Aj mužstvo trénera Daniela Bachledu si po skvelom výkone pripísalo do tabuľky cenné tri body. Naša U17 porazila súpera 2:0. Góly strelili Jakub Strapek a Karol Kovár. Aj vďaka nim sa U17 radovala z desiatej výhry v aktuálnej sezóne.

Spomínané družstvá sa najbližšie predstavia v ďalších súťažných stretnutiach v sobotu 6. novembra, kedy vycestujú na ihrisko MŠK Senec.

Vráťme sa späť k aktuálnemu víkendu. V nedeľu sa nám predstavilo okrem áčka aj družstvo trénera Rudolfa Sekota. V zápase 11. kola III. Ligy MD ho čakal súboj na ihrisku MŠK Iskra Petržalka. No a rovnako ako béčko aj mužstvo spomínaného trénera Sekota zvíťazilo 6:0. Góly zaznamenali Martin Jakubík, David Jenčo, Tomáš Bottán, Erik Harach a dva krát skóroval Peter Filkor.

Cez víkend mali čas na oddych aj naše žiacke kategórie. Tie sa najbližšie vrátia do súťažného diania 6. novembra. A to, keď všetky štyri družstvá vyzvú MFK Skalica. Takto bude vyzerať program zápasov.

Sobota – I.LSŽ – U15 – MFK Skalica vs FK Inter Bratislava – 10:00

Sobota – I.LSŽ – U14 – MFK Skalica vs FK Inter Bratislava – 12:00

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs MFK Skalica – 10:00

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs MFK Skalica – 11:30

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME a v nasledujúcich zápasoch držíme samozrejme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *