Víkendové REVIEW

Týždeň ubehol ako voda a máme za sebou ďalší, futbalom nabitý víkend. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako sa darilo žlto-čiernej rodine.

Naše áčko čakal v sobotu 23. októbra duel 12. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave proti SFC Kalinkovo. Zverenci trénera Michala Pančíka napokon v divokom a náročnom stretnutí zdolali súpera 3:2. Na streleckú listinu sa postupne zapísali Lukáš Pollák, Lukáš Čemba a Kristián Černák. Naši chlapci si pripísali na konto siedmu výhru v aktuálnej sezóne. Chlapci GRATULUJEME.

V rovnaký deň sa na ihrisku MŠK Iskra Petržalka pustili do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v rámci 11. kola V. Liga Seniori S5A aj hráči nášho béčka. V zápase sa gólovo presadili Peter Udvorka a Matúš Antošík. A keďže naše béčko neinkasovalo,  zápas skončil víťazstvom našich chlapcov pomerom 2:0.

Iba pripomíname, že o deň neskôr čiže v nedeľu sa mali v súťažných zápasoch predstaviť aj naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to mali rozdať v zápasoch 13. kola II.LSD resp. II.LMD na ihrisku FK Tempo Partizánske.

Avšak z dôvodu karanténnych opatrení na strane súpera sa spomínané súboje našich kategórií odohrajú po vzájomnej dohode oboch klubov 10. novembra o 11:00 resp. o 13:30.

V každom prípade naše kategórie U19 a U17 zabojujú o body v ďalšom ligovom kole už najbližší štvrtok 28. októbra. Zverenci trénera Lukáša Strelku privítajú v rámci 14. kola II.LSD na domácej pôde v Stupave PFK Piešťany. Výkop je naplánovaný na 12:00. Proti rovnakému súperovi nastúpi aj mužstvo trénera Daniela Bachledu. Naša U17 odštartuje svoj súboj o 14:30.

Vráťme sa ale späť k uplynulému víkendu. V sobotu sa nám predstavilo okrem mužských kategórií aj družstvo trénera Rudolfa Sekota. V zápase 10. kola III. Ligy MD ho čakal súboj na ihrisku SDM Domino. Na radosť všetkých fanúšikov žlto-čiernej armády dokázali aj zverenci spomínaného trénera zabodovať. K výhre 3:0 prispeli presnými zásahmi Mário Gbelský, Peter Pavuk a Peter Filkor.

No a cez víkend nemohli chýbať ani zápasy našich žiackych družstiev, ktoré sa nám predstavili v 9. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť na konečné výsledky našich žiakov.

Sobota – I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava 1:1 FC ViOn Zlaté Moravce

Sobota – I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava 0:0 FC ViOn Zlaté Moravce

Nedeľa – I.LMŽ – U13 – FC ViOn Zlaté Moravce 2:1 FK Inter Bratislava

Nedeľa – I.LMŽ – U12 – FC ViOn Zlaté Moravce 6:2 FK Inter Bratislava

Chlapci ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *