Víkendové preview

Pekný deň sa praje všetkým fanúšikom žlto-čiernej rodiny. Všetci tí, ktorí podporujú náš milovaný Inter veria, že pekný a možno aj prekrásny bude nasledujúci víkend v ktorom sa predstaví viecero našich družstiev. Tak sa teda bližšie poďme pozrieť na to, čo nás čaká a neminie …

FK INTER BRATISLAVA

Naše Áčko sa predstaví v nedeľu 22. Augusta na ihrisku ŠK Nová Dedinka. Výkop zápasu 3. kola TIPOS III. ligy Bratislava je naplánovaný na 17:00.

Rovnako v nedeľu čaká v poradí druhý zápas v V. liga Seniori S5A aj naše Béčko, ktoré vycestuje na ihrisko ŠK Igram. Zápas začína o 17:00.

u19

Po druhý krát v rade sa v domácom prostredí v Stupave v sobotu 21. Augusta predstavia naše dorastenecké výbery U19 a U17. Zverenci trénera Lukáša Strelku narazia v 4. kole II.LSD na FK Dubnica nad Váhom. Súboj začína o 10:00.

Lukáš Strelka, tréner U19:

Čaká nás kvalitný super, ktorý doposiaľ získal plný počet bodov. Myslím si, že tento fakt vytvára prirodzenú motiváciu na zápas. Chceli by sme ukázať rovnováhu v hre, správnu mentalitu a dynamiku. Napriek kvalite súpera by sme chceli pracovať v naších princípoch hry a hlavne sa oprieť o kolektívnu spoluprácu.

u17

Proti rovnakému súperovi sa ako inak predstaví aj kategória U17. Pre mužstvo trénera Daniela Bachledu sa začne zápas o ďalšie body v rámci 4. kola II.LMD v Stupave o 12:30.

Svoj vôbec prvý zápas v sezóne odohrajú pod vedením trénera Rudolfa Sekota chlapci kategórie U16 a to proti SDM Domino v rámci III.Liga MD. Stretnutie sa začne o 17:00 na ihrisku na Drieňovej.

Rovnako prvé súboje v sezóne odohrajú aj naše štyri žiacké družstvá, pre ktoré to bude poriadne ostrý štart do nového ročníka. Pretože každé z nich si to rozdá v sobotu 21. Augusta v legendárnom bratislavskom derby súboji s ŠK Slovan Bratislava.

I.LSŽ – U15 – 10:00 / U14 – 12:00 (Pasienky “vonku”)

I.LMŽ – U13 – 10:00 / U12 – 12:00 (Drieňová “doma”)

20170804_135855

Všetkým naším žlto-čiernym družstvám držíme palce.

INTER, DO TOHO !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *