Víkendové PREVIEW – čaká nás „jubilejný“ víkend

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Už podľa úvodnej fotografie zrejme tušíte, že tento víkend bude tak trochu iný. A je to tak, pretože tento víkend bude spojený s oslavou jubilejných okrúhlych narodenín našich desiatich bývalých členov, ktorí boli v minulosti neodmysliteľnou súčasťou žlto-čiernej rodiny a pre náš milovaný INTER toho urobili veľmi veľa. Cez polčasovú prestávku stretnutia v ktorom naše áčko privíta v sobotu 9. Októbra o 15:30 na domácej pôde v Stupave tím ŠK Vrakuňa Bratislava sa naším legendám odovzdajú spomienkové dresy k ich už spomínaným jubilejným narodeninám. Sú nimi:

Marián NOVOTNÝ, Jozef ŠAJÁNEK, Miroslav KOVAŘÍK, Jozef BUBENKO, Ján MASÁR, Pavol MOLNÁR, Milan DOLINSKÝ, Peter LUPRICH, Jozef BAJZA a Ľudovít HORNÍK.

Aj touto cestou by sme sa chceli vyššie menovaným pánom, v našom prípade legendám, poďakovať za všetko čo spravili pre náš milovaný INTER. Páni, ešte raz ĎAKUJEME a veríme, že si najbližší zápas žlto-čiernej armády užijete a spoločne oslávime ďalšie tri body.

Tak a teraz sa v krátkosti pozrieme na to, čo náš najbližšie dni čaká a neminie.

Ako sme už vyššie načrtli, tak naše áčko pod vedením trénera Michala Pančíka privíta v sobotu 9. Októbra v zápase 10. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na domácom ihrisku v Stupave ŠK Vrakuňa Bratislava. Stretnutie začína o 15:30

O deň neskôr čiže v nedeľu 10. Októbra sa tak isto na domácej pôde len na ihrisku na Drieňovej pustia do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v 9. kole V. Liga Seniori S5A aj hráči nášho béčka. Tých čaká duels NŠK 1922 Bratislava B. Výkop je naplánovaný na 10:00

Rovnako v nedeľusa v súťažných zápasoch predstavia naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to rozdajú v rámci 11. kola II.LSD resp. II.LMD na súperovej pôdes FC ViOn Zlaté Moravce. Pre zverencov trénera Lukáša Strelku odštartuje súboj o ďalšie dôležité body do ligovej tabuľky o 10:00. O čosi neskôr, konkrétne o 12:30 naskočia do súťažného zápasu aj zverenci trénera Daniela Bachledu.

V sobotu sa zase pustia do ligového zápolenia aj zverenci trénera Rudolfa Sekota. V zápase 8. kola III. Ligy MD ich čaká na domácej pôde na Drieňovej mužstvo FK Lamač Bratislava. Zápas začína o 15:30.

No a cez víkend nebudú chýbať ani zápasy naších žiackých družstiev, ktoré sa nám predstavia v 7. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť, kde, kedy a s kým si to rozdajú naši žiaci.

Sobota – I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava vs FC Baník Prievidza – 10:00

Sobota – I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava vs FC Baník Prievidza – 12:00

Nedeľa – I.LMŽ – U13 – FC Baník Prievidza vs FK Inter Bratislava 10:00

Nedeľa – I.LMŽ – U12 – FC Baník Prievidza vs FK Inter Bratislava 11:30

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *