Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Aj tento víkend bude nabitý zápasmi naších družstiev a nám v ďalšej časti “Víkendové preview” nezostáva nič iné ako sa detailnejšie pozrieť na program žlto-čiernej armády. Tak teda poďme na to…

Naše áčko čaká v nedeľu 17. Októbra duel 11. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na pôde FK Rača Bratislava. Zverenci trénera Michala Pančíka odštartujú súboj o ďalšie dôležité body v doobednajších hodinách, už o 10:30.

O deň skôr čiže v sobotu 16. Októbra sa na domácej pôde na Drieňovej pustia do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v rámci 10. kola V. Liga Seniori S5A aj hráči nášho béčka. Tých čaká duel s TJ Malinovo. Výkop je naplánovaný na 15:00

Rovnako v sobotu sa v súťažných zápasoch predstavia naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to rozdajú v dueloch 12. kola II.LSD resp. II.LMD na domácej pôde s FC ŠTK 1914 Šamorín. Zverenci trénera Lukáša Strelku odštartujú svoj zápas o 10:00. Mužstvo trénera Daniela Bachledu čiže naša U17 začne neskôr a to o 12:30.

V nedeľu sa nám na “súperovej pôde” predstaví tím trénera Rudolfa Sekota. V zápase 9. kola III. Ligy MD ho čaká súboj s mužstvom FC IMAS, ktoré svoje domáce zápasy hráva tak isto ako naše áčko resp. dorastenecké družstvá na ihrisku v Stupave. Tak či onak zápas začína o 12:30.

No a cez víkend resp. v piatok nebudú chýbať ani zápasy naších žiackých družstiev, ktoré sa nám predstavia v 8. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť, kde, kedy a s kým si to rozdajú naši žiaci.

Piatok – I.LSŽ – U15 – FK Senica vs FK Inter Bratislava – 14:00

Piatok – I.LSŽ – U14 – FK Senica vs FK Inter Bratislava – 16:00

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs FK Senica 10:00

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs FK Senica 11:30

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *