Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je pred nami. Poďme sa spoločne pozrieť na program naších družstiev.

V sobotu 25. Septembra v zápase 8. kola TIPOS III. Ligy Bratislava privíta o 16:00 naše áčko na domácej pôde v Stupave tím OFK Dunajská Lužná. Zverenci trénera Michala Pančíka sa budú chcieť opäť vrátiť na pozitívnu vlnu po tom, čo v poslednom kole zaznamenali vôbec prvú prehru v aktuálnej sezóne. Veríme, že sa to naším chlapcom podarí.

Rovnako na domácej pôde ale v nedeľu 26. Septembra a na ihrisku na Drieňovej sa pustia do ďalšieho ligového duelu aj hráči nášho béčka. V rámci 7. kola V. Liga Seniori S5A ich čaká MŠK Kráľová pri Senci. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10:00.

Nedeľa bude zaujímavá aj z pohľadu naších dorasteneckých družstiev. U19 a U17 sa predstavia v 9. kole II.LSD resp. II.LMD na pôde MFK Skalica. Pre zverencov trénera Lukáša Strelku odštartuje boj o ďalšie cenné body na ihrisku ŠK Petrova Ves o 10:00. Na rovnakom ihrisku odštartujú chlapci vedení trénerom Danielom Bachledom svoj duel o čosi neskôr, konkrétne o 12:30.

Zápas 6. kola III. Ligy MD čaká cez víkend na mužstvo trénera Rudolfa Sekota. V sobotu 25. Septembra si to zverenci spomínaného kormidelníka rozdajú na domácej pôde na Drieňovej s TJ Jarovce Bratislava. Začiatok zápasu je naplánovaný o 16:00. Zaujímavosťou tohto duelu bude fakt, že po 9tich dňoch na seba opäť narazia naši žlto-čierni a chlapci z Jaroviec. Keďže vo štvrtok 16. Septembra v predohrávke 15. kola remizovali naši chlapci na ihrisku TJ Jarovce Bratislava 1:1. V žlto-čiernom drese sa gólom zaskvel Mário Gbelský.

V sobotu 25. Septembra sa do bojov v rámci 5. kola tentoraz v I.LMŽ pustia kategórie U13 a U12. Tu sú podrobnosti k spomínaným zápasom.

I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs FK Dubnica nad Váhom – ihrisko Drieňová 10:00

I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs FK Dubnica nad Váhom – ihrisko Drieňová 11:30

Voľný víkend majú pred sebou dve naše žiacke družstvá. Kategórie U15 a U14 si stihli v stredu 15. Septembra predohrať zápasy 5. kola I.LSŽ. Nasledujú konečné výsledky.

I.LSŽ – U15 – FK Dubnica nad Váhom 2:3 FK Inter Bratislava

I.LSŽ – U14 – FK Dubnica nad Váhom 2:1 FK Inter Bratislava

Žlto-čiernej armáde držíme palce. INTER DO TOHO !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *