Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je pred nami. Poďme sa spoločne pozrieť na program naších družstiev.

V nedeľu 19. Septembra sa v zápase 7. kola TIPOS III. Ligy Bratislava predstaví naše áčko na ihrisku FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Pôjde o súboj dvoch aktuálne najlepších tímov v súťaži. Po šiestich kolách má náš najbližší súper na svojom konte plný počet bodov a my veríme, že zverenci trénera Michala Pančíka dokážu v tomto náročnom zápase zabojovať o cenné tri body a pripraviť tak Ivanke pri Dunaji prvú prehru v tejto sezóne. Výkop duelu je naplánovaný na 16:00.

Zápas v Ivanke bude pre nás nesmierne dôležitý. V prípade prehry by sme mali na Ivanku stratu už 7 bodov, čo by bola z hľadiska našich cieľov veľmi nepríjemná situácia, preto náš cieľ na tento zápas je jednoznačne víťazstvo. Bohužiaľ, do karát nám nehrá zdravotný stav našich hráčov, keďže na dlhšiu dobu sú vyradení Tomáš Majtán, Vojto Tóth a Kristián Černák, to znamená hráči, ktorí by za normálnych okolností nastupovali od začiatku zápasu. Verím však, že hráči, ktorí nastúpia na zápas, tento duel úspešne zvládnu.

tréner Michal Pančík

V rovnaký deň a v rovnakom čase sa do ďalšieho ligového súboja teno raz v rámci 6. kola V. Liga Seniori S5A pustia ja hráči nášho béčka. Tí sa prezmenu predstavia na ihrisku MFK Slovan Záhorská Bystrica. Zápas začína o 16:00.

O deň skôr ako áčko a béčko, čiže v sobotu 18. Septembra, sa v súťažnom zápase predstavia naše dorastenecké družstvá. Zverenci trénera Lukáša Strelku odštartujú súboj 8. kola II.LSD proti MŠK Púchov na domácej pôde v Stupave o 10:00.

O čosi neskôr, konkrétne o 12:30 sa proti rovnakému súperovi na rovnakom mieste pustí do bojov o ďalšie cenné body v 8. kole II. LMD aj mužstvo trénera Daniela Bachledu, čiže naša U17.

V sobotu sa do súťažného zápasu pustia plnou parou aj hráči Rudolfa Sekota. Tých čaká stretnutie 5. kola III. Liga MD na ihrisku MFK Záhorská Bystrica. Pre toto družstvo to bude druhý súťažný zápas v rámci jedného týždňa, keďže vo štvrtok 16. Septembra v predohrávke 15. Kola remizovalo na ihrisku TJ Jarovce Bratislava 1:1. V žlto-čiernom drese sa gólom zaskvel Mário Gbelský.

Voľný víkend majú pred sebou naše žiacke družstvá. V každom prípade kategórie U15 a U14 si stihli v stredu 15. Septembra predohrať zápasy 5. Kola I.LSŽ. Nasledujú konečné výsledky.

I.LSŽ – U15 – FK Dubnica nad Váhom 2:3 FK Inter Bratislava

I.LSŽ – U14 – FK Dubnica nad Váhom 2:1 FK Inter Bratislava

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *