Víkendové PREVIEW

Ďalší „žlto-čierny“ víkend je tu. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo nás čaká a neminie.

Zverenci trénera Michala Pančíka sa v sobotu 4. Septembra predstavia na ihrisku PŠC Pezinok. Pôjde o zápas 5. kola TIPOS III. ligy Bratislava . Výkop duelu je naplánovaný na 16:30.

V Pezinku nás určite bude čakať koncentrovaný súper, ktorému sa v úvode sezóny darí. Verím ale, že našou kvalitou sa presadíme a v zápase zvíťazíme.  Pred duelom budeme pravdepodobne riešiť menšie zmeny v zostave, ale myslím si, že náš káder je dostatočne široký a kvalitný. Hráča, prípadne hráčov, ktorí nastupovali v základnej zostave minulé zápasy, dokážeme plnohodnotne nahradiť.

Michal Pančík, tréner áčka

O deň neskôr, čiže v nedeľu 5. Septembra sa na ihrisku súpera predstaví aj naše béčko. Vo 4. kole V. liga Seniori S5A si to naši chlapci rozdajú s FK Mariathal Bratislava. Stretnutie začína o 16:30.

Aj naše dorastenecké družstvá čakajú podobne ako naše béčko súboje v nedeľu. Pre zverencov Lukáša Strelku resp. Daniela Bachledu pôjde o zápasy 6. kola.  V oboch prípadoch si to na domácej pôde v Stupave rozdajú s SDM Domino. U19 v rámci II.LSD odštartuje svoju cestu za dôležitými bodmi o 10:00 na ihrisku v Stupave. U17 v rámci II.LMD o 12:30.

V nedeľu sa predstaví v majstrovskom dueli aj kategória U16, ktorú čaká v rámci 3. kola III.Liga MD duel na ihrisku NŠK 1922 Bratislava. Výkop strenuntia je naplánovaný na 12:00. Keď sme pri hráčoch trénera Rudolfa Sekota, tak tí odohrajú v spomínanú nedeľu už druhý zápas v tomto týždni, pretože v stredajšej predohrávke 14. kola rozdrvili na domácej pôde na Drieňovej MFK Záhorská Bystrica 6:0. O presné zásahy sa postarali Erik Harach, Mário Gbelský, Dominik Kočan, Tomáš Baliak a dva góly strelil Dominik-Peter Stratov.

O deň skôr, čiže v sobotu 4. Septembra vycestujú kategórie U15 a U14 na zápasy 3. kola I.LSŽ do Trenčína. U15 začína o 10:00 a U14 o 12:00.

Voľný víkend si vychutnajú naši mladší žiaci čiže kategórie U13 U12. Obe družstvá si v stredu v domácom prostredí predohrali zápasy 3. kola a tu sú konečné výsledky.

I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava 2:3 AS Trenčín

I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava 6:3 AS Trenčín

Chlapci, držíme vám palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *