Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší súťažný víkend je pred nami a my sa na najbližšie zápasy našich družstiev naladíme v našom pravidelnom víkendovom preview. Tak teda poďme na to.

Naše áčko pod vedením trénera Ladislava Hudeca sa predstaví v sobotu 11. júna v rámci 29. kola III. Ligy Bratislava na ihrisku celku ŠK Tomášov. Náš najbližší súper má aktuálne na konte dve prehry v rade a nachádza sa na 9. mieste v tabuľke. Na druhej strane naši chlapci v posledných dvoch ligových zápasoch dokázali zabodovať naplno a sú momentálne na 3. mieste. Veríme, že v zápase, ktorého výkop je naplánovaný na 17:30 bude áčko pokračovať v nastolenom trende. Chlapci držíme Vám palce.

V sobotu sa pustia do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavia na domácej pôde v Stupave, kde si to „rozdajú“ s MŠK Senec. Pôjde o stretnutia 30. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku odštartuje svoj duel o 10:00. Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom začne tradične o čosi neskôr o 12:30.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je GFX-vikendove-preview-1024x1024.jpg

O deň neskor, čiže 12. júna v nedeľu si zase budeme môcť vychutnať zápas 26. kola V. ligy Seniori S5A. Naše béčko si to „rozdá“ v ligovom zápase na domácej pôde na Drieňovej proti celku OŠK Chorvátsky Grob. Začiatok duelu je naplánovaný na 17:30.

No a na záver poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota odohrá svoj ďalší súťažný zápas v sobotu 11. júna, kedy ju na domácej pôde na Drieňovej čaká od 15:00 súboj s tímom PŠC Pezinok. Pôjde o zápas 10. kola III. ligy MD (v skupine o víťaza). Spomínaný súper našej U16 je momentálne v ligovom pelotóne na 6. priečke. Naša U16 je stále na vedúcej pozícii.

Žlto-čierna armáda, držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *