Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Sezóna sa nám pomaly ale isto končí, ale aj napriek tomu máme pred sebou ešte zopár súťažných víkendov. Poďme sa spoločne pozrieť čo nás čaká najbližšie.

Naše áčko pod vedením trénera Ladislava Hudeca sa predstaví v sobotu 4. júna v rámci 28. kola III. Ligy Bratislava na domácom ihrisku v Stupave proti celku Lokomotíva Devínska Nová Ves. Výkop zápasu proti aktuálne 14. celku v ligovej tabuľke je naplánovaný na 17:30. Veríme, že naši chlapci nadviažu na výkon z posledného kola, kedy zdolali Kalinkovo vysoko 5:0. Chlapci držíme Vám palce.

V sobotu sa pustia do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavia na pôde PFK Piešťany. Pôjde o stretnutia 29. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku odštartuje svoju púť za dôležitými bodmi o 10:00. Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom naskočí do svojho duelu o čosi neskôr o 12:30. Zápasy sa budú hrať na Obecnom futbalovom štadióne v Drahovciach. Chlapci tak isto Vám držíme palce.

O deň neskor, čiže 5. júna si zase budeme môcť vychutnať zápas 25. kola V. ligy Seniori S5A. Naše béčko si to podobne ako áčko rozdá v ligovom zápase proti celku Lokomotíva Devínska Nová Ves, ale bude to pochopiteľne proti „rezerve“ spomínaného klubu. Začiatok duelu je naplánovaný na 17:30.

Poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota odohrá svoj ďalší súťažný zápas v nedeľu 5. júna, kedy si to od 15tej hodiny rozdá s tímom FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Spomínaný súper našej U16 je momentálne v ligovom pelotóne na 8. priečke čo znamená, že naša U16 bude favoritom tohto sretnutia.

Na záver sa pozrieme aj na program našich žiackych kategórií. Kategórie U15 a U14 naskočia do súťažných zápasov už v piatok 3. júna. Obe družstvá privítajú na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 9. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera FK Dubnica nad Váhom. Zápas U15 začne o 15:30. Súboj našej U14 tradične o čosi neskôr a to o 17:30.

Žlto-čierna armáda, držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *