Víkendové preview

gfx-vikendove-preview

A je to tu. Ďalší futbalom nabitý víkend je pred nami. Poďme sa teda pozrieť na to, s kým, kedy a kde si to rozdajú naše žlto-čierne družstá.

Naše Áčko privíta v sobotu 28. Augusta na domácej pôde v Stupave ŠK Bernolákovo. Výkop zápasu 4. kola TIPOS III. ligy Bratislava je naplánovaný na 17:00.

Tretí zápas v V. liga Seniori S5A čaká hráčov nášho Béčka. A to v nedeľu 29. Augusta na ihrisku na Drieňovej, kde si to od 10:00 rozdajú s ŠKO Miloslavov.

Rovnako v nedeľu sa pustia do súboja o ďalšie cenné body v rámci II.LSD na ihrisku Spartaka Myjava naši chlapci kategórie U19. Začiatok zápasu 5. kola na kopaniciach je naplánovaný na 10:00.

14:00 v rovnaký deň naskočia do zápasu 5. kola II.LMD proti rovnakému súperovi aj hráči U17. Zverenci trénera Daniela Bachledu zabojujú proti aktuálne poslednému tímu priebežného poradia o štvrté víťazstvo v sezóne.

Svoj druhý zápas v sezóne odohrajú pod vedením trénera Rudolfa Sekota chlapci kategórie U16 a to proti MŠK Iskra Petržalka v rámci III.Liga MD. Stretnutie sa začne o 17:00 na ihrisku na Drieňovej.

Rovnako ďalšie, v tomto prípade druhé súboje v sezóne odohrajú aj ďalšie štyri naše družstvá. Všetky sa predstavia v zápasoch proti SDM Domino. Poďme sa v krátkosti pozrieť o ktorej a na akých ihriskách nastúpia v sobotu 28. Augusta naši žiaci.

Štadión SČP Bratislava “doma” – I.LSŽ – U15 – 10:00 / U14 – 12:00

SDM Domino Bratislava “vonku” – I. LMŽ – U13 – 12:30 / U12 – 14:00

Všetkým naším žlto-čiernym družstvám držíme palce.

INTER, DO TOHO !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *