Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Víkend sa blíži a spolu s ním aj ďalšie súťažné zápasy našich družstiev. Poďme sa pozrieť ako vyzerá program nasledujúcich dní v podaní žlto-čiernej armády.

Naše áčko pod vedením trénera Ladislava Hudeca sa predstaví v nedeľu 29. mája v rámci 27. kola III. Ligy Bratislava na pôde tímu SFC Kalinkovo. Výkop zápasu proti aktuálne 14. celku v ligovej tabuľke je naplánovaný na 17:00. Veríme, že naši chlapci prinajmenšom zopakujú výsledok z posledného vzájomného zápasu, kedy si v rámci 12. kola poradili so spomínaným súperom výsledkom 3:2. Chlapci držíme Vám palce.

O deň skôr, čiže v sobotu 28. mája sa pustia do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavia na domácej pôde v Stupave proti tímu FK Tempo Partizánske. Pôjde o stretnutia 28. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku odštartuje svoju púť za dôležitými bodmi o 12:30. Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom naskočí do svojho duelu o čosi neskôr o 15:00.

V rovnaký deň si zase budeme môcť vychutnať zápas 24. kola V. ligy Seniori S5A, kde naše béčko čaká domáci zápas na Drieňovej proti MŠK Iskra Petržalka. Stretnutie proti jedenástemu tímu poradia odštartuje o 17:00.

Poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota odohrala vo štvrtok 26. mája zápas 7. kola skupiny o víťaza III. ligy MD U17 proti družstvu FC Slovan Modra. Naši chlapci dokázali zvíťaziť 1:0. O jediný presný zásah duelu sa postaral v 34´ Samuel Bodics. Najbližšie sa v súťažnom stretnutí predstaví mužstvo spomínaného trénera v nedeľu na ihrisku na Drieňovej, kedy si to v zápase 8. kola rozdá s tretím celkom poradia a to s FK Rača Bratislava.

Na záver sa pozrieme aj na program našich žiackych kategórií. V sobotu 28. mája sa v zápasoch 7. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavia proti MFK Skalica kategórie U13 a U12. Prvá staršia kategória odštartuje svoj duel o 15:00 na ihrisku mestského futbalového štadióna v Skalici. Druhá, mladšia zase o 11:30.

Žiacke kategórie U15 a U14 naskočia do súťažných zápasov rovnako v sobotu 28. mája. Obe družstvá privítajú na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 8. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera FK Slovan Levice. Zápas U15 začne o 10:00. Súboj našej U14 tradične o čosi neskôr a to o 12:00.

Žlto-čierna armáda, držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *