Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Víkend sa blíži a spolu s ním aj ďalšie súťažné zápasy našich družstiev. Poďme sa teda pozrieť ako vyzerá program nasledujúcich dní v podaní žlto-čiernej armády.

Naše áčko pod vedením trénera Ladislava Hudeca sa predstaví v sobotu 14. mája v rámci 25. kola III. Ligy Bratislava na ihrisku ŠK Vrakuňa Bratislava. Pôjde o súboj proti mužstvu s ktorým sme v prvom vzájomnom zápase sezóny ťahali na domácej pôde za kratší koniec pomerom 1:3. Veríme, že naše áčko zabojuje o tri body a dokáže si pripísať 17 výhru v aktuálnom ročníku. Výkop duelu je naplánovaný na 17:00. Chlapci držíme palce.

V rovnaký deň, čiže v sobotu sa pustia do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavia na domácej pôde v Stupave, kde vyzvú celok FK ViOn Zlaté Moravde – Vráble. Pôjde o stretnutia 26. kola II.LSD resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku odštartuje svoju púť za dôležitými bodmi o 10:00. Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom naskočí do svojho duelu o čosi neskôr o 12:30. Jedným dychom treba dodať, že obe družstvá vo svojích stretnutiach vyzvú lídrov oboch dorasteneckých súťaží! Takže sa naozaj máme na čo tešiť.

V nedeľu 15. mája si zase budeme môcť vychutnať zápas 22. kola V. ligy Seniori S5A, v ktorom naše béčko vycestuje na ihrisko NŠK 1922 Bratislava kde si to od 17:00 rozdá s béčkom spomínaného celku. Naši chlapci budú chcieť nadviazať na posledný súťažný duel v ktorom zaznamenali neuveriteľných 17 presných zásahov.

A kedy odohrá najbližší súťažný zápas kategória U16? Družina trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie v súťažnom stretnutí predstaví tak isto ako naše béčko v nedeľu 15. mája ale už na pôde PŠC Pezinok. Pôjde o súboj 5. kola skupiny o víťaza III. Ligy MD U17. Začiatok zápasu je naplánovaný na 10:00. V každom prípade zverenci spomínaného trénera sa predstavili v rámci vloženého 4. kola vo štvrtok 12. mája na ihrisku FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Po bojovnom výkone si naši chlapci vybojovali cenný bod po remíze 0:0 a zostávajú tak na čele súťaže!

Tak a na záver sa pozrieme aj na program našich žiackych kategórií. V sobotu 14. mája sa v zápasoch 5. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavia kategórie U13 a U12. Tie čakajú domáce zápasy na ihrisku na Drieňovej proti celku SDM Domino. Prvá a teda staršia kategória má naplánovaný výkop na 10:00. Druhá, mladšia zase o 11:30.

Žiacke kategórie U15 a U14 majú tento víkend voľno. Najbližšie naskočia do súťažných zápasov o týždeň neskôr v sobotu 21. mája. Obe družstvá privítajú na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 7. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera zo Záhoria a to tím FK Senica. Zápas U15 začne o 10:00. Súboj našej U14 tradične o čosi neskôr a to o 12:00.

Na záver iba dodáme, že prosím príďte opäť raz podporiť naše družstvá. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *