Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Čo iné môžeme napísať na úvod nášho pravidelného víkendového PREVIEW ako to, že pracovný týždeň ubehol ako voda a ďalšie súťažné zápasy našej žlto-čiernej armády prichádzajú na scénu. Ešte predtým ako sa budeme venovať tomu čo nás čaká a neminie si pripomenieme, ako sa darilo zverencom trénera Ladislava Hudeca v stredu 4. mája v zápase vloženého kola III. Ligy Bratislava.

Naše áčko sa predstavilo v stretnutí 23. kola na ihrisku OFK Dunajská Lužná. V súboji, v ktorom sa počasie poriadne vybláznilo a v jednom momente dokonca prerušilo samotnú hru, si naši chlapci pripísali cenné víťazstvo 3:1. Na streleckú listinu sa zapísal Lukáš Čemba a dva góly pridal Pavol Bellás. Jedným dychom ešte dodáme, že domáci celok hral od 20´ bez vylúčeného brankára.

Ladislav Hudec, tréner áčka:

Splnili sme cieľ získať 3 body, ale chceme hrať lepšie. Chýba nám pokoj na lopte, kľudnejšie si ju pripraviť a následne presne prihrať. To nás trápi a preto herný prejav nie je taký,  ako si predstavujeme. Následné zakončenie nie je ideálne a dávame tak súperovi šancu niečo uhrať. Mrzí ma hlavne nevysporiadanie sa našich hráčov s vylúčením súperovho brankára, keď sme neboli dominantnejší na lopte. Ukľudnil nás až tretí presný zásah na konci zápasu.

Čo ale čaká našich chlapcov najbližšie? Už tento víkend zabojujú o ďalšie cenné body v zápase 24. kola III. ligy Bratislava, v sobotu 7. mája na domácej pôde v Stupave proti tímu FK Slovan Most pri Bratislave. Výkop je naplánovaný na 17:00. Tak teda prosíme, príďte podporiť našich chlapcov aj na ďalší domáci zápas, v ktorom samozrejme veríme v úspešný a trojbodový koniec.

V rovnaký deň, čiže v sobotu sa pustia do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavia na futbalovom ihrisku v Trebaticiach, kde ich vyzve domáci celok FK Krakovany. Pôjde o stretnutia 25. kola II.LSD resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku odštartuje svoju púť za dôležitými bodmi o 10:00. Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom naskočí do svojho duelu o čosi neskôr o 12:30.

V nedeľu 8. mája si zase budeme môcť vychutnať zápas 21. kola V. ligy Seniori S5A, v ktorom naše béčko privíta na ihrisku na Drieňovej o 17:00 mužstvo ŠK Kaplna. Dúfame, že po tomto súboji to bude pre našich chlapcov 16. víťazstvo v prebiehajúcom ročníku. Držíme palce.

A kedy odohrá najbližší súťažný zápas kategória U16? Družina trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie v súťažnom stretnutí predstaví na budúci týždeň, 12. mája vo štvrtok, v rámci 4. kola skupiny o víťaza III. ligy MD U17 na pôde FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Výkop zápasu je naplánovaný na 18:00. Musíme dodať, že spomínaná kategória U16 má tento víkend voľno aj z toho dôvodu, že v utorok 3. mája si dokázala poradiť s výsledkom 5:0 v zápase 3. kola s celkom FK Rača Bratislava. Gólovo sa presadili Mário Gbelský, Martin Jakubík, Dávid Horváth a dva góly strelil Peter Pavuk. Naša U16 je tak stále na líderskej pozícii v tabuľke. Chlapci super.

Tak a na záver sa pozrieme aj na program našich žiackych kategórií. V sobotu 7. mája sa v zápasoch 6. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavia naše družstvá U15 a U14, ktoré vycestujú na ihrisko FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas U15 začne o 10:00. Súboj našej U14 tradične o čosi neskôr a to o 12:00.

V rovnaký deň, ale už na pôde FKM Karlova Ves Bratislava sa pustia do svojich súťažných zápasov 4. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) kategórie U13 a U12. Prvá a teda staršia kategória má naplánovaný výkop na 10:00. Druhá, mladšia zase o 11:30.

Žlto-čierna armáda, držíme Vám palce!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *