Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pracovný týždeň ubehol ako voda čo znamená, že pred nami je ďalší súťažný víkend. Práve preto sa detailnejšie pozrieme na to, kde, kedy a s kým si to rozdajú naše družstvá v najbližších dňoch.

Začíname našim Áčkom. Družinu trénera Ladislava Hudeca čaká 9. apríla v sobotu zápas v rámci 19. kola na ihrisku tímu ŠK Bernolákovo. Proti súperovi, ktorý sa aktuálne nachádza v ligovej tabuľke III. ligy Bratislava na 12. mieste, odštartujú naši chlapci svoju cestu za ďalšími dôležitými bodmi o 16:30 v Športovom areáli Jána Popluhára. Veríme, že si na konci stretnutia pripíšu na svoje konto 12te víťazstvo v prebiehajúcej sezóne.

Na súperovej pôde a rovnako v sobotu 9. apríla sa tento víkend predstavia aj naše dorasty U19 a U17. Obe družstvá čakajú zápasy 21. kola II.LSD, resp. II.LMD proti SDM Domino. Výkop duelu starších dorastencov je naplánovaný na 10:00 a súboj mladších dorastencov sa začne o 12:30.

Poďme aj na mužstvo trénera Rudolfa Sekota. To čaká v rámci 18. kola stretnutie III. ligy MD v sobotu 9. apríla na domácej pôde na ihrisku Drieňová proti FC IMAS. Začiatok zápasu je naplánovaný na 16:30. Uvidíme ako sa zverencom spomínaného trénera bude dariť v tomto stretnutí, keďže pôjde o súboj dvoch doteraz najlepších mužstiev v tabuľke skupiny „B“. Oba celky majú aktuálne na svojom konte 42 bodov a sú na delenom prvom mieste. Držíme palce chlapci.

No a cez víkend (ako inak v sobotu 9. apríla) sa v súťažných zápasoch predstavia aj naše žiacke kategórie U13 resp. U12. Tu je program plánovaných stretnutí.

I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs FC Baník Prievidza (10:00) Drieňová

I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs FC Baník Prievidza (11:30) Drieňová

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *