Víkendové „PREVIEW“

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pred nami je ďalší žlto-čierny víkend v ktorom veríme, že sa naším družstvám bude dariť a teda budú bodovať naplno. Suma sumárum, v tradičnom víkendovom “preview” sa spoločne pozrieme na to čo nás čaká a neminie.

Naše áčko čaká v sobotu 6. Novembra duel 14. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave, kde zverenci trénera Michala Pančíka privítajú ŠK Tomášov. Výkop zápasu je naplánovaný na 13:30.

O deň skôr čiže v nedeľu 7. Novembra nastúpia hráči nášho béčka na súboj 13. kola V. Liga Seniori S5A na ihrisku OŠK Chorvátsky Grob. Stretnutie sa začína o 13:30.

Cez víkend, konkrétne v sobotu, sa nám predstavia aj dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré zabojujú o cenné body v dueloch 15. kola II.LSD resp. II.LMD na pôde MŠK Senec. Mužstvo kormidelníka Lukáša Strelku odštartuje svoj zápas o 10:00, no a zverenci trénera Daniela Bachledu nastúpia na svoj súboj o čosi neskôr a to o 12:30.

Rovnako v sobotu ale na domácom ihrisku na Drieňovej sa nám predstaví tím trénera Rudolfa Sekota. V zápase 12. kola III. Ligy MD vyzve NŠK 1922 Bratislava. Zápas začína o 13:30.

No a cez víkend nebudú chýbať ani zápasy našich žiackých kategórií. Tie sa predstavia 6. Novembra v stretnutiach proti Skalici.

Sobota – I.LSŽ – U15 – MFK Skalica vs FK Inter Bratislava – 10:00

Sobota – I.LSŽ – U14 – MFK Skalica vs FK Inter Bratislava – 12:00

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs MFK Skalica – 10:00

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs MFK Skalica – 11:30

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *