Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší týždeň sa pomaly ale isto končí a pred nami je ako inak žlto-čierny víkend. Poďme sa spoločne pozrieť na to čo nás čaká a neminie. Zároveň sa zameriame aj na zápasy našich dorasteneckých kategórií, ktoré sa odohrali vo štvrtok. Poďme na to.

Naše áčko vycestuje v nedeľu 31. Októbra na duel 13. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na ihrisko tímu Lokomotíva Devínska Nová Ves. Zverenci trénera Michala Pančíka odštartujú súboj o ďalšie dôležité body o 14:00 v športovom areáli Devínska Nová Ves.

Rovnakého súpera len o deň skôr čiže v sobotu 30. Októbra a v rámci 11. kola V. Liga Seniori S5A privítajú hráči nášho béčka. Na domácej pôde na Drieňovej odštartujú naši chlapci cestu za ďalšími bodmi o 14:00.

Cez víkend si oddýchnu naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré odohrali svoje súťažné zápasy 14. kola II.LSD resp. II.LMD vo štvrtok 28. Októbra na domácej pôde v Stupave proti PFK Piešťany.

Zverenci trénera Lukáša Strelku zdolali súpera vysokým rozdielom a to 5:0. Presné zásahy zaznamenali Marco Daniel, Andrej Čumakov a hetrikom sa blysol Adam Chrupka. Chlapci GRATULUJEME.

Aj mužstvo trénera Daniela Bachledu si po skvelom výkone pripísalo do tabuľky cenné tri body.Naša U17 porazila súpera 2:0. Góly strelili Jakub Strapek a Karol Kovár. K desiatej výhre v aktuálnej sezóne samozrejme GRATULUJEME aj naším mladším dorastencom.

Spomínané družstvá sa najbližšie predstavia v ďalších súťažných stretnutiach v sobotu 6. Novembra, kedy vycestujú na ihrisko MŠK Senec.

Poďme sa vrátiť naspäť k aktuálnemu víkendu. V nedeľu sa nám predstaví okrem áčka aj tím trénera Rudolfa Sekota. V zápase 11. kola III. Ligy MD ho čaká súboj na ihrisku MŠK Iskra Petržalka. Zápas začína o 10:30.

No a cez víkend budú mať voľno aj žiacke kategórie. Tie sa najbližšie vrátia do súťažného diania 6. Novembra. A to keď všetky štyri družstvá vyzvú MFK Skalica. Takto bude vyzerať program zápasov.

Sobota – I.LSŽ – U15 – MFK Skalica vs FK Inter Bratislava – 10:00

Sobota – I.LSŽ – U14 – MFK Skalica vs FK Inter Bratislava – 12:00

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs MFK Skalica – 10:00

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs MFK Skalica – 11:30

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *