Partneri

Spoločnosť URBAN&PARTNER pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 20 rokov a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu. Od roku 1999 poskytuje kompletné realitné služby pre podnikateľské subjekty aj pre súkromné osoby. Spoločnosť sa dynamicky rozvíja, skvalitňuje vnútorné procesy a rozširuje svoju činnosť do oblasti developmentu a investovania. Je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a svoju realitnú činnosť má poistenú v poisťovni Generali.

Servis:
Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností
Cielené vyhľadávanie nehnuteľností na základe kontraktu
Vypracovanie a posúdenie investičných projektov
Poradenstvo v oblasti marketingu a realít
Správa nehnuteľností
Sprostredkovanie hypotekárnych úverov

www.urbanpartner.sk


Platba mobilom umožňuje spontánny nákup digitálneho obsahu a hier bez bariéry zadávať ďalšie údaje alebo platobnú kartu (bez dodatočných poplatkov ak sa jedná o debetnú kartu). Možnosť spoplatniť obsah v aplikáciách, live prenosy prípadne využiť platbu mobilom na podporu tvorby obsahu alebo zber malých platieb od fanúšikov a podporovateľov (crowdfunding).

Naše služby využívajú poskytovatelia obsahu SME, eTrend, Voyo, zoznam.sk, Modrý Koník, Ulož to, Dni šťastia, Aktuality.sk 

https://mobiletech.sk/


Spoločnosť  Zoznam, s.r.o.  je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku  1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

http://www.zoznam.sk


ITB Development je slovenská developerská spoločnosť. Vznikli sme v roku 2003 a odvtedy nám pribúda nielen množstvo zrealizovaných projektov, ale najmä spokojných zákazníkov. Sme rozpoznateľní vďaka nášmu inovatívnemu prístupu a špecializácii na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od bežnej ponuky na trhu. 

Vnášame do nich filozofiu harmónie s ich okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov, ale aj celej komunity. Preto v našich projektoch nájdete spoločenské priestory, komunitné záhrady či ihriská pre malých aj veľkých. 

https://www.itb.sk


Firma Stengl, ktorá realizuje zmysluplné a užitočné projekty, pôsobí na trhu 20 rokov, pričom už od roku 1999 prináša strategické riešenia podnikateľským subjektom, štátnym organizáciám, samosprávam a tretiemu sektoru. Vypracovali sa na jedného z najvýznamnejších poradcov pre samosprávy, odvetvia dopravy, životného prostredia, štátnej starostlivosti o šport, energetickej efektívnosti, atď. na slovenskom trhu.

Ich konzultanti pracujú na projektoch v regióne strednej Európy, pričom sa im darí exportovať know-how s pridanou hodnotou do okolitých krajín ako Nemecko, Rakúsko, Česká republika atď. Na Slovensku je historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

www.stengl.sk


I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy.

http://www.isdd.sk


Rgol.sk je autorizovaný predajca športových potrieb Nike, Adidas, Errea, Joma, Kelme, Mizuno, Under Armour… Spoločnosť predáva produkty výhradne od popredných značiek a garantuje kvalitu produktu. Zároveň ponúka svojim zákazníkom doplnkové služby ako personalizáciu tovaru – vyšitie vlastného meno na kopačku.Futbalshop Bratislava
Bajkalská 5
831 04Otváracia doba
Po – Pi: 9:30 – 18:30
So: 9:00 – 13:00
www.r-gol.com/skRELIA spoločnosť s ručením obmedzeným vám ponúka možnosť efektívneho vzdelávania a získavania informácií, vrátane možnosti osobných konzultácii „online“ priamo s Jozefom Mihálom.
www.relia.sk


Prenechajte starosti s novým vozidlom na LeasePlan. Vyberte si zo skladových vozidiel alebo využite možnosti individuálnej konfigurácie. Ponúkame operatívny leasing s komplexnými službami mobility pre firmy a podnikateľov s dobou prenájmu už od 1 mesiaca. Pri výbere správneho vozidla vám pomôže náš profesionálny tím poradcov. Nevlastnite. Jazdite! 
www.leaseplandrive.sk


Mestská časť Bratislava – Ružinov 
www.ruzinov.sk

Telekomunikačný operátor O2 Business Services vznikol v roku 2015 odčlenením korporátnej divízie O2 Slovakia do samostatnej spoločnosti na účely zvýšenia efektivity, flexibility a s cieľom zlepšiť kvalitu služieb pre firemných klientov.

www.o2bs.sk


Hlavné mesto SR Bratislava

www.bratislava.sk


Bratislavský samosprávny kraj

www.bratislavskykraj.sk