Partneri

Spoločnosť URBAN&PARTNER pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 20 rokov a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu. Od roku 1999 poskytuje kompletné realitné služby pre podnikateľské subjekty aj pre súkromné osoby. Spoločnosť sa dynamicky rozvíja, skvalitňuje vnútorné procesy a rozširuje svoju činnosť do oblasti developmentu a investovania. Je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a svoju realitnú činnosť má poistenú v poisťovni Generali.

Servis:
Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností
Cielené vyhľadávanie nehnuteľností na základe kontraktu
Vypracovanie a posúdenie investičných projektov
Poradenstvo v oblasti marketingu a realít
Správa nehnuteľností
Sprostredkovanie hypotekárnych úverov

www.urbanpartner.sk

Platba mobilom umožňuje spontánny nákup digitálneho obsahu a hier bez bariéry zadávať ďalšie údaje alebo platobnú kartu (bez dodatočných poplatkov ak sa jedná o debetnú kartu). Možnosť spoplatniť obsah v aplikáciách, live prenosy prípadne využiť platbu mobilom na podporu tvorby obsahu alebo zber malých platieb od fanúšikov a podporovateľov (crowdfunding).

Naše služby využívajú poskytovatelia obsahu SME, eTrend, Voyo, zoznam.sk, Modrý Koník, Ulož to, Dni šťastia, Aktuality.sk

Jedinečný koncept projektu Floriánka prináša klientom absolútnu slobodu vo výbere bývania. Návrh, vytvorený ateliérom Šebo Lichý (ocenený CE.ZA.AR a Cena Dušana Jurkoviča), umožňuje klientovi vybrať si nielen počet poschodí a izieb či dispozíciu, ale aj skladbu fasádnych materiálov či záhradné doplnky.

Floriánka má skvelú polohu priamo v centre Záhorskej Bystrice pri kostole, niekoľko metrov od pekárne, potravín, reštaurácií, zastávky MHD a ďalších služieb. V blízkosti nájdete aj školu, škôlku, zdravotné stredisko či športoviská

ITB Development je slovenská developerská spoločnosť. Vznikli sme v roku 2003 a odvtedy nám pribúda nielen množstvo zrealizovaných projektov, ale najmä spokojných zákazníkov. Sme rozpoznateľní vďaka nášmu inovatívnemu prístupu a špecializácii na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od bežnej ponuky na trhu.

Vnášame do nich filozofiu harmónie s ich okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov, ale aj celej komunity. Preto v našich projektoch nájdete spoločenské priestory, komunitné záhrady či ihriská pre malých aj veľkých.

Firma Stengl, ktorá realizuje zmysluplné a užitočné projekty, pôsobí na trhu 20 rokov, pričom už od roku 1999 prináša strategické riešenia podnikateľským subjektom, štátnym organizáciám, samosprávam a tretiemu sektoru. Vypracovali sa na jedného z najvýznamnejších poradcov pre samosprávy, odvetvia dopravy, životného prostredia, štátnej starostlivosti o šport, energetickej efektívnosti, atď. na slovenskom trhu.

Ich konzultanti pracujú na projektoch v regióne strednej Európy, pričom sa im darí exportovať know-how s pridanou hodnotou do okolitých krajín ako Nemecko, Rakúsko, Česká republika atď. Na Slovensku je historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

www.stengl.sk

Na slovenskom trhu vonkajšej reklamy „Out of Home“ pôsobíme od roku 2001. Špecializujeme sa na výstavbu a prevádzku reklamných plôch v Bratislave a krajských mestách. Ponúkame exkluzívny priestor v najfrekventovanejších mestských lokalitách na kvalitných, osvetlených reklamných paneloch. Snažíme sa kombinovať moderný dizajn reklamných zariadení s tradičným mestským prostredím.

Rgol.sk je autorizovaný predajca športových potrieb Nike, Adidas, Errea, Joma, Kelme, Mizuno, Under Armour… Spoločnosť predáva produkty výhradne od popredných značiek a garantuje kvalitu produktu. Zároveň ponúka svojim zákazníkom doplnkové služby ako personalizáciu tovaru – vyšitie vlastného meno na kopačku.Futbalshop Bratislava
Bajkalská 5
831 04Otváracia doba
Po – Pi: 9:30 – 18:30
So: 9:00 – 13:00
www.r-gol.com/sk

RELIA spoločnosť s ručením obmedzeným vám ponúka možnosť efektívneho vzdelávania a získavania informácií, vrátane možnosti osobných konzultácii „online“ priamo s Jozefom Mihálom.
www.relia.sk

Telekomunikačný operátor O2 Business Services vznikol v roku 2015 odčlenením korporátnej divízie O2 Slovakia do samostatnej spoločnosti na účely zvýšenia efektivity, flexibility a s cieľom zlepšiť kvalitu služieb pre firemných klientov.

www.o2bs.sk

Hlavné mesto SR Bratislava