Partneri

Spoločnosť URBAN&PARTNER pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 20 rokov a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu. Od roku 1999 poskytuje kompletné realitné služby pre podnikateľské subjekty aj pre súkromné osoby. Spoločnosť sa dynamicky rozvíja, skvalitňuje vnútorné procesy a rozširuje svoju činnosť do oblasti developmentu a investovania. Je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a svoju realitnú činnosť má poistenú v poisťovni Generali.

Servis:
Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností
Cielené vyhľadávanie nehnuteľností na základe kontraktu
Vypracovanie a posúdenie investičných projektov
Poradenstvo v oblasti marketingu a realít
Správa nehnuteľností
Sprostredkovanie hypotekárnych úverov

www.urbanpartner.sk


Platba mobilom umožňuje spontánny nákup digitálneho obsahu a hier bez bariéry zadávať ďalšie údaje alebo platobnú kartu (bez dodatočných poplatkov ak sa jedná o debetnú kartu). Možnosť spoplatniť obsah v aplikáciách, live prenosy prípadne využiť platbu mobilom na podporu tvorby obsahu alebo zber malých platieb od fanúšikov a podporovateľov (crowdfunding).

Naše služby využívajú poskytovatelia obsahu SME, eTrend, Voyo, zoznam.sk, Modrý Koník, Ulož to, Dni šťastia, Aktuality.sk 

https://mobiletech.sk/


Firma Stengl, ktorá realizuje zmysluplné a užitočné projekty, pôsobí na trhu 20 rokov, pričom už od roku 1999 prináša strategické riešenia podnikateľským subjektom, štátnym organizáciám, samosprávam a tretiemu sektoru. Vypracovali sa na jedného z najvýznamnejších poradcov pre samosprávy, odvetvia dopravy, životného prostredia, štátnej starostlivosti o šport, energetickej efektívnosti, atď. na slovenskom trhu.

Ich konzultanti pracujú na projektoch v regióne strednej Európy, pričom sa im darí exportovať know-how s pridanou hodnotou do okolitých krajín ako Nemecko, Rakúsko, Česká republika atď. Na Slovensku je historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

www.stengl.sk


Na slovenskom trhu vonkajšej reklamy „Out of Home“ pôsobíme od roku 2001. Špecializujeme sa na výstavbu a prevádzku reklamných plôch v Bratislave a krajských mestách. Ponúkame exkluzívny priestor v najfrekventovanejších mestských lokalitách na kvalitných, osvetlených reklamných paneloch. Snažíme sa kombinovať moderný dizajn reklamných zariadení s tradičným mestským prostredím.

http://www.xlmedia.sk/


Rgol.sk je autorizovaný predajca športových potrieb Nike, Adidas, Errea, Joma, Kelme, Mizuno, Under Armour… Spoločnosť predáva produkty výhradne od popredných značiek a garantuje kvalitu produktu. Zároveň ponúka svojim zákazníkom doplnkové služby ako personalizáciu tovaru – vyšitie vlastného meno na kopačku.Futbalshop Bratislava
Bajkalská 5
831 04Otváracia doba
Po – Pi: 9:30 – 18:30
So: 9:00 – 13:00
www.r-gol.com/skFirmu Peter Martiny s.r.o. založil v r. 1991 Peter Martiny starší.  Spoločnosť zabezpečuje údržbu a servis viac ako stovky eskalátorov a travelátorov  naprieč celým Slovenskom a v Česku. Od r. 2009 je držiteľom certifikátu kvality ISO. V r. 2010 začala spolupracovať s Miroslavom Houdom. Posledných 10 rokov sa špecializuje hlavne na montáže eskalátorov a travelátorov v obchodných centrách. Najväčšie montáže na Slovensku boli v Auparkoch v Bratislave, Piešťanoch, Žiline, OC RETRO v Bratislave,  OC CUBICON, v hoteli Hilton a na Hlavnej stanici v Košiciach.V novembri 2018 firma prijala ponuku na spoluprácu s dánskou pobočkou firmy KONE. Na základe zmluvy o spolupráci realizovala opláštenie eskalátorov s osvetlením na 2 nových metro staniciach Aksel Mollers Have a Norrebro v Kodani.www.martiny.sk

Telekomunikačný operátor O2 Business Services vznikol v roku 2015 odčlenením korporátnej divízie O2 Slovakia do samostatnej spoločnosti na účely zvýšenia efektivity, flexibility a s cieľom zlepšiť kvalitu služieb pre firemných klientov.

www.o2bs.sk


Hlavné mesto SR Bratislava

www.bratislava.sk