Jesenné REVIEW 1. časť

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Už je to pár dní čo sme sa naposledy „počuli“, ale treba povedať, že po náročnej prvej polovici sezóny nám všetkým padlo vhod tak trochu vypustiť milovaný futbal z hlavy. V každom prípade v rámci krátkeho oddychu sme pracovali na tom, aby sme vám priniesli jesenný sumár alebo ako sa u nás hovorí, Jesenné „REVIEW“.  To sme rozdelili na 2 časti. V prvej vám prinesieme výsledkový a teda štatistický sumár zápasov našich družstiev. O týždeň v druhej časti zase vyspovedáme viacerých členov našej žlto-čiernej rodiny na čele s majiteľom klubu Jánom Palenčárom. Tak teda poďme na to…

Začíname tradične našim áčkom, ktoré sa v rámci TIPOS III. Ligy Bratislava umiestnilo po 15tich kolách na 4. mieste. Zverenci trénera Michala Pančíka zaznamenali 10 výhier, dve remízy a tri prehry. Naši chlapci nastrieľali 33 gólov a inkasovali 12krát. Celkovo nazbierali 32 bodov.

Poďme na naše béčko. To sa umiestnilo v V. Lige Seniori S5A o skóre na 1. mieste! Po 13tich kolách naši chlapci nazbierali 35 bodov a to vďaka 11 víťazstvám a dvom nerozhodným výsledkom. Verte či nie, ani v jednom jedinom prípade neťahali za kratší koniec.

Teraz si rečou čísel zrekapitulujeme aj naše dorastenecké kategórie U19 a U17. Zverenci trénera Lukáša Strelku odohrali v prvej polovici sezóny II.LSD celkovo 15 zápasov v ktorých získali 27 bodov. Z výhry sa naša U19 tešila 8-krát, body si podelila v troch prípadoch a zaznamenala štyri prehry. Napokon sa starší dorastenci umiestnili na 5. mieste.  

Mladší dorastenci pod vedením trénera Daniela Bachledu počas prvej polovice sezóny II.LMD zaknihovali v 15tich kolách 12 víťazných duelov, jedenkrát remizovali a dvakrát “odišli z boja” bez zisku bodu. ALE, podobne ako naše béčko, tak aj chlapci z kategórie U17 skončili na 1. mieste! Jedným dychom treba dodať, že s pekným trojbodovým náskokom.

Do tretice sa z našich družstiev umiestnilo na prvom mieste, tentoraz v III. Lige MD aj mužstvo trénera Rudolfa Sekota. Podobne ako kategórie U19 a U17 odohrali chlapci spomínaného trénera v prvej časti sezóny 15 zápasov, v ktorých si pripísali na svoje konto 11 výhier, tri remízy a jednu prehru.

Teraz si tradične v krátkosti priblížime aj umiestnenia po jesennej časti našich žiackych kategórií.

I.LSŽ – U15 – 13. Miesto – 3 víťazstvá, 2 remízy, 6 prehier (11 zápasov)

I.LSŽ – U14 – 9. Miesto – 4 víťazstvá, 3 remízy, 4 prehry (11 zápasov)

I.LMŽ – U1312. Miesto – 4 víťazstvá, 0 remíz, 7 prehier (11 zápasov)

I.LMŽ – U125. Miesto – 8 víťazstiev, 1 remíza, 2 prehry (11 zápasov)

Takto vyzerala jesenná časť žlto-čiernej armády rečou čísel. Všetkým kategóriám a aj samotným trénerom ĎAKUJEME za bojovnosť, tímového ducha, ochotu siahnuť si na dno svojich síl a v neposlednom rade za skvelé reprezentovanie žlto-čiernych farieb!

Týmto je prvá časť nášho špeciálneho REVIEW za nami a už o týždeň Vám prinesieme pohľad, vyjadrenia, názory a hodnotenie prvej polovice sezóny viacerých členov našej žlto-čiernej rodiny na čele so samotným majiteľom klubu Jánom Palenčárom. Už teraz sa máte naozaj na čo tešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *